Antistatická pomôcka Goldring Milty Zerostat 3

Piezoelektrické zariadenie v tvare pištole, ktoré pri stlačení spúšte generuje pozitívny elektrický náboj a záporný náboj pri jej uvoľnení

SKLADOM (1 ks)
Kód: P5036694022153
Značka: GOLDRING
94,99 € 79,16 € bez DPH
Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
VINYLO.SK | Antistatická pomôcka Goldring Milty Zerostat 3 5036694022153
Tip

Zerostat 3 je účinná pomôcka na odstraňovanie statického náboja z povrchu vinzlovej platne bez použitia chemikálií. Ide o piezoelektrické zariadenie v tvare pištole, ktoré pri stlačení spúšte generuje pozitívny elektrický náboj a záporný náboj pri jej uvoľnení, čím sa zruší statický náboj na platni. Telo tvorí odolný plast, prístroj nevyžaduje žiadne batérie ani náplne a je alternatívou ku čistiacim kefkám.

 

Ako Zerostat funguje?

Namierte Zerostat na ošetrovaný predmet a držte ho vo vzdialenosti približne 30 cm. Stlačte spúšť dostatočne pomaly, aby ste nepočuli cvaknutie prístroja. Týmto pohybom se uvoľní silný prúd kladne nabitých iontov. Následne povoľte spúšť opät rovnako pomalým pohybom, aby ste nepočuli cvaknutie prístroja. Uvolnením spúšte sa uvolní silný prúd záporne nabitých iontov. Pre dosiahnutie optimálneho účinku sa cyklus odporúča opakovať 2 až 3 krát, kým nie je gramofónová platňa úplne zbavená  statického náboja.

V zásade je možné Zerostat použiť k likvidácii statického náboja aj pre iné predmety. Vždy však dbajte na to, aby tieto predmety počas aplikácie neboli pripojené k elektrickej sieti alebo k batérii.

Milty ZeroStat

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: