Od 26. júla 2021 do 6. augusta 2021 máme dovolenku ----- My si oddýchneme a Vy ušetríte:  Ponúkame Vám dovolenkový bonus - zľavu 7% s použitím kódu LETO2021 na Vaše nákupy realizované od 26.7. do 8.8. vrátane. - Objednávky prijaté do 1.8. vrátane budeme vybavovať a expedovať až 2.8. - Objednávky prijaté od 2.8. do 8.8. vrátane budeme vybavovať a expedovať až 9.8. Od 9.8. pracujeme v normálnom režime. Ďakujeme a prajeme Vám pekné leto :)

Reklamácie a odstúpenie od zmluvy

Sme Vasim partnerom  

Našou snahou je robiť našu prácu najlepšie ako vieme a pre Vašu spokojnosť vynakladáme nemalé úsilie. Naším najvyšším cieľom a výzvou je Vaša maximálna spokojnosť, poskytnúť Vám tie najlepšie služby a zážitok z nakupovania.

Zákazník je u nás vždy na 1. mieste a na túto skutočnosť myslíme aj v prípade, ak náhodou niečo nešlo podľa Vašich predstáv. Sme len ľudia a napriek našej snahe môže nastať situácia, že niečo jednoducho "nehrá" ako by malo.

 

Čo máte u nás navyše:

Vaše právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa Vám:

  • predlžujeme nad rámec zákona a to až na 30 dní,
  • môžete uplatniť aj na tovar zakúpený formou osobného predaja na niektorej z našich predajných akcií alebo v sídle firmy,
  • môžete uplatniť aj na použitý tovar z našeho LP bazáru, čím vlastne získavate 30 dňovú lehotu na jeho odskúšanie.

 

Ak chcete vrátiť alebo reklamovať vadu u nás zakúpeného tovaru, prečítajte si prosím, nasledovné informácie:

> Odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru

> Záručná doba a reklamácie tovaru