Od 26. júla 2021 do 6. augusta 2021 máme dovolenku ----- My si oddýchneme a Vy ušetríte:  Ponúkame Vám dovolenkový bonus - zľavu 7% s použitím kódu LETO2021 na Vaše nákupy realizované od 26.7. do 8.8. vrátane. - Objednávky prijaté do 1.8. vrátane budeme vybavovať a expedovať až 2.8. - Objednávky prijaté od 2.8. do 8.8. vrátane budeme vybavovať a expedovať až 9.8. Od 9.8. pracujeme v normálnom režime. Ďakujeme a prajeme Vám pekné leto :)

Darčeková poukážka 30€

Darčeková poukážka na nákup tovaru u nás v hodnote 30€.

Momentálne nedostupné
Kód: DP-30
Značka: Vinylo.sk
30 € 25 € bez DPH

Chcete obdarovať niekoho z Vašich blízkych, známych či kamarátov, no neviete si poradiť s výberom titulu? Bojíte sa, že sa netrafíte do žánru, alebo daný titul obdarovaný už vlastní?

Žiadny strach, máme pre Vás riešenie vo forme Drčekovej poukážky.

Darčekové poukážky máme pre Vás k dispozícii v troch nominálnych hodnotách: 10€, 30€ a 50€.

---

Darčekovú poukážku môžete použiť na nákup ľubovolného tovaru u nás v internetovom obchode www.vinylo.sk alebo pri osobnom predaji v sídle firmy alebo na akciách a burzách, ktorých sa zúčastňujeme. Pri nákupe cez internetový obchod zadajte kód z poukážky v nákupnom košíku v sekcii "Darčeky a zľavy". Pri osobnom predaji nám ju odovzdajte. Poukážka sa dá použiť len raz. Platná je do vyznačeného dátumu platnosti.

Darčekové poukážky odosielame v tlačenej podobe s dobou platnosti minimálne 12 mesiacov.

 

Bližšie podmienky a viac informácii o darčekových poukážkach si môžete prečítať v článku "ix.  Podmienky používania darčekových poukážok VINYLO.SK" v našich obchodných podmienkach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: