Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa Vám za dlhšie vybavovanie Vašich objednávok z dôvodu organizačnej zmeny v logistike distribúcie hudobných nosičov zo strany nášho najväčšieho distribútora v zahraničí. Táto skutočnosť má žiaľ vplyv na dlhšie dodacie lehoty.

Darčeková poukážka 30€

Darčeková poukážka na nákup tovaru u nás v hodnote 30€.

SKLADOM (>5 ks)
Kód: DP-30
Značka: Vinylo.sk
30 € 30 € bez DPH
VINYLO.SK | Darcekova poukazka 30eur
Tip

Chcete obdarovať niekoho z Vašich blízkych, známych či kamarátov, no neviete si poradiť s výberom titulu? Bojíte sa, že sa netrafíte do žánru, alebo daný titul obdarovaný už vlastní?

Žiadny strach, máme pre Vás riešenie vo forme Drčekovej poukážky.

Darčekové poukážky máme pre Vás k dispozícii v troch nominálnych hodnotách: 10€, 30€ a 50€.

---

Darčekovú poukážku môžete použiť na nákup ľubovolného tovaru u nás v internetovom obchode www.vinylo.sk alebo pri osobnom predaji v sídle firmy alebo na akciách a burzách, ktorých sa zúčastňujeme. Pri nákupe cez internetový obchod zadajte kód z poukážky v nákupnom košíku v sekcii "Darčeky a zľavy". Pri osobnom predaji nám ju odovzdajte. Poukážka sa dá použiť len raz. Platná je do vyznačeného dátumu platnosti.

Darčekové poukážky odosielame v tlačenej podobe s dobou platnosti minimálne 12 mesiacov.

 

Bližšie podmienky a viac informácii o darčekových poukážkach si môžete prečítať v článku "ix.  Podmienky používania darčekových poukážok VINYLO.SK" v našich obchodných podmienkach.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MJ Avatar autora | 17.12.2021
Ešte som ho nerozbalila, je to darček pre syna. Móžem však povedat, že komunikacia s obchodom bola vynikajúca, aj produkt prišiel rýchlo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: