Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa Vám za dlhšie vybavovanie Vašich objednávok z dôvodu organizačnej zmeny v logistike distribúcie hudobných nosičov zo strany nášho najväčšieho distribútora v zahraničí. Táto skutočnosť má žiaľ vplyv na dlhšie dodacie lehoty.

Tonar QS Vinyl Spray

Jeden z najlepších univerzálnych roztokov Tonar QS record fluid na čištenie LP vinylových platní na trhu

SKLADOM (2 ks)
Kód: P0000000007777
Značka: TONAR
15,99 € 13,33 € bez DPH
Kategória: Čistenie a údržba
Záruka: 2 roky

Jeden z najlepších univerzálnych roztokov Tonar QS record fluid na čištenie LP vinylových platní na trhu. Doporučujeme použiť k čišteniu speciálnu kefku pre tento účel Tonar WetGoat Brush.

Kvapalina je vhodná pre všety typy súčasných vinylových platní.

QS-TONAR kvapalina má extrémne nízke povrchové napätie, z tohoto dôvodu môže dokonale preniknúť až na dno drážok, kde iné tekutiny vlastne len zostanú "ležať" na povrchu vinylu.

Pohltí prach, špinu a taktiež aj zbytok zo skôr používaných čistiacich prostriedkov, ich zostávajúce mastné usadeniny a tiež huby a pliesne ak boli LP skladované vo vlhkom prostredí.

Už po chvíli kvapalina do seba absorbuje nečistoty, ideálne je ich z drážok odstrániť kefkou na mokré čištenie Tonar WetGoat - Originálna kefka z prírodnývh kozích chlpov pre mokré čistenie vinylových platní.

Kvapalina QS Tonar vďaka svojmu speciálnemu zloženiu znižuje dobu schnutia čištených vinylov na minimum. Objem balenia je 0,5 l.UPOZORNENIE: nepoužívajte na 78 RPM šelakové platne, môže spôsobiť trvalé poškodenie!

 

Made in The Netherlands

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: